O nás

Prisco-IT Které se zabývá dámskou módou se zaměřuje na módní oblečení a doplňky. Sortiment,který u nás naleznete je od decentního až po extravagatní vzhled, kde si na své přijde každá žena. S chutí a radostí naší módu nosí ženy každého věku. Při výběru zboží dbáme na módní střihy a trendy. Osobitý styl současnosti, kde si vyberete ohoz do práce, společnosti nebo pro volný čas. U nás nakoupíte nové zboží pro aktuální sezonu. Věříme, že budete s našimi obchody spokojeni a stanou se Vaším oblíbeným místem k nákupu.

Jsme tu od roku 1998, co byl otevřen první butik v Uherském Hradišti v Pasáži Slunce a později ve Zlíně v nákupním centru Čepkov. Nabízíme mladou módu - rifle, trička, svetry, kalhoty, šaty, bundy kabáty a také doplňky - hodinky, kabelky, šátky.

Na všech našich prodejnách nabízíme dárkové poukazy. Platnost poukazu je 6 měsíců od data vystavení. U nás zakoupené zboží je možné vyměnit do 14 dnů od zakoupení a to pokud nebude odtržena originální visačka Prisco a jinak poškozeno nenošené zboží. Peníze za zakoupené zboží nevracíme.

NAPIŠTE NÁM

jméno: kontakt:
text zprávy:

UH Prisco

Pasáž Slunce

Masarykovo nám. 155

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Po-Pá: 8.30 - 17.30

So: 9.00 - 12.00

Telefon: 777 319 206

Zlín Prisco

Čepkov ZLÍN

Tyršovo nábřeží 5496

Nákupní Centrum

Po-Ne: 9.00 - 20.00

Telefon: 777 319 226